vineri, 26 ianuarie 2007

Craciun in alb rosu si verde

In sfarsit un Craciun alb ... iubesc minunile iernii. Sper doar ca nu si-a consumat rezerva de zapada si gheatza pentru ca mai vreau...




Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu