skip to main
|
skip to sidebar
Despre lucruri simple
vineri, 26 ianuarie 2007
Craciun in alb rosu si verde
In sfarsit un Craciun alb ... iubesc minunile iernii. Sper doar ca nu si-a consumat rezerva de zapada si gheatza pentru ca mai vreau...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Arhivă blog
►
2010
(3)
►
noiembrie
(1)
►
octombrie
(2)
►
2009
(11)
►
noiembrie
(2)
►
martie
(2)
►
februarie
(5)
►
ianuarie
(2)
►
2008
(15)
►
august
(1)
►
iunie
(3)
►
mai
(6)
►
martie
(1)
►
februarie
(2)
►
ianuarie
(2)
▼
2007
(4)
►
noiembrie
(1)
►
octombrie
(2)
▼
ianuarie
(1)
Craciun in alb rosu si verde
Despre mine
just livia
architect, journalist, photographer
Vizualizați profilul meu complet
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu