skip to main | skip to sidebar

Despre lucruri simple

vineri, 26 ianuarie 2007

Craciun in alb rosu si verde

In sfarsit un Craciun alb ... iubesc minunile iernii. Sper doar ca nu si-a consumat rezerva de zapada si gheatza pentru ca mai vreau...




Publicat de just livia la 14:10 Niciun comentariu:
Postări mai noi Pagina de pornire
Abonați-vă la: Postări (Atom)

Arhivă blog

  • ►  2010 (3)
    • ►  noiembrie (1)
    • ►  octombrie (2)
  • ►  2009 (11)
    • ►  noiembrie (2)
    • ►  martie (2)
    • ►  februarie (5)
    • ►  ianuarie (2)
  • ►  2008 (15)
    • ►  august (1)
    • ►  iunie (3)
    • ►  mai (6)
    • ►  martie (1)
    • ►  februarie (2)
    • ►  ianuarie (2)
  • ▼  2007 (4)
    • ►  noiembrie (1)
    • ►  octombrie (2)
    • ▼  ianuarie (1)
      • Craciun in alb rosu si verde

Despre mine

just livia
architect, journalist, photographer
Vizualizați profilul meu complet